gaucho87

Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 60

Skąd: Klucze

Z nieoficjalnych wiadomosci ( we wtorek bedzie wszystko jasne) zawodnicy Przemszy Klucze zaczynaja rozgrywac sparingi przed sezonowe w sobote(11.03) : Mecz ma sie odbyc na wyjezdzie najprawdopodobniej na boisku w Laskach z tamtejsza Laskowianka Laski !!! Pisze o tym wczesniej, dla zaintersowanych kibiców bo wierze ze tacy sa Smile Dokladniejsze informacje we wtorek!! Pozdrawiam

dex

Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 21

Rychło w czas Very HappyVery HappyVery Happy naprawde połowa Marca a tu pierwszy sparing

gaucho87

Posty: 60

SmileSmileSmile .. no tez tak myśle ale coż .... oby nie było zapozno Smile mam taka nadzieje:)....a dex zapraszamy na trening godz 17 wtorek juz na powietrzu Smile .Pozdro

ciach

Posty: 9

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: xxx-lecia

hehehhe no to widze ze bedzie mały rozruch 3 x na obkoło pustynnych miraży i powrót przez zielony jush widze te tłumy;) hehehe

gaucho87

Posty: 60

Pierwszy sparing Przemszy odbedzie sie 17.03 ( sobota ) o godz: 15:30 na boisku w Laskach a przeciwnikiem bedzie Laskowianka Laski ligowy rywal Przemszy !! Kibicow chetnie zapraszamy!!

dex

Posty: 21

o to nareszcie jakies konkrety moim zdanie to i tak pozno troche na sparingi. Inne drużyny juz mają minimum 2 albo wiecej zobaczymy co z tego bedzie.

Marcelinka_

Posty: 4

eee szkoda,że nie w Kluczach ;P

z Laskami obowiązkowe zwycięstwo widze .! nie inaczej.! Very Happy

ciach

Posty: 9

niewidze tego w kolorowych barwach najbardziej podoba mi sie średnia wieku Przemszy Klucze heheh;d

jasiek

ostatni sparing Bukowna-Laski 0-0 przeciwnik godny uwagi mam nadzieje ze kazdy dostanie szanse...
dex

Posty: 21

Laskowianka Laski - Przemsza Klucze (0:1) 0:3 ( 2x Glanowski , Barczyk)

gaucho87

Posty: 60

Pierwszy sparing Przemszy przed rundą rewanżową sezonu 06/07.
Mimo braku 4 podstawowych zawodników (Pydych, Gieszczyk, Skrzypczak, Ziębiński) nasza drużyna bez problemu pokonała Laskowiankę 3-0!. Pierwsza część to obustronne ataki bez konkretnego zagrożenia.
Bramkę w pierwszej połowie strzelił Jakub Glanowski uderzając z pierwszej piłki ( z ok.11 metrów )- strzał nie do obrony. Laskowianka też miała bardzo dogodną sytuację, napastnik minął Drabę, lecz zbyt długo zwlekał ze strzałem i stracił piłkę. Druga połowa to szybko strzelone 2 bramki: przez Glanowskiego w sytuacji sam na sam i 5 min. później w zamieszaniu pod bramką na listę strzelców wpisał się Barczyk. Warto dodac ze przy 2 bramkach Glanowskiego asystowal Jurczyk.
Trener dał pograć 7 juniorom, którzy dali bardzo dobre zmiany. Wynik cieszy, ale grę jeszcze trzeba poprawić. Kontuzje w tym meczu zlapał Glanowski po tym jak (krzywo stanął) i skręcił najprawdopodbniej kostke.
Laskowianka Laski - Przemsza Klucze 0-3(0-1) Glanowski 34,55 Barczyk 60

Przemsza Klucze była w składzie:
Draba (Przybyła), Hys, Głowacki (Guguła), Drozynski, Sypuła, Curyło (Wołkiewicz), Glanowski(Cichoń), Jurczyk (Kozieł), Kalarus (Szotek), Barczyk (Spurna),Sadkowski

Posty: 60

Kolejny sparing jutro tj. 20.03 ( wtorek ) Przemsza rozegra z Legionem Bydlin w Bydlinie : zbiórka o 15.30 mecz o 16.30 !! ...Zapraszamy kibicow ...