Posty: 164

Skąd: XXX-lecia

Dzis na wyjezdzie juniorzy pokonali Pilice 1;3.
Bramki:Kozieł, Kopeć, Wołkiewicz J.
Mecz odbył sie na fatalnym "boisku" jesli mozna nazwac to boiskiem w Kocikowie. Nawet w bardzo trudnych warunkach juniorzy potrafili odniesc cenne zwyciestwo. !!

Posty: 44

1.Biedak.2Wawrzyniak.3Curyło.4.Szotek.5.Zacłona6.Wołkiewicz.J. 7.Kopeć 8.Krawczyk.9.Kulanty.10.Mucha.11.Słaboń 12.Spurna. 13.Kozieł

Ostatnio zmieniony przez Ruperciak dnia Śro 14:48, 23 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Szot

Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 81

Skąd: XXX-lecia Klucze

W pierwszej połowie nie dało się grać. Po własnych błędach w obronie (przede wszystkim złe krycie w pierwszych 20 minutach meczu) gospodarze mieli sytuacje do strzelenia 3 bramek. Na szczęście albo rażąco pudłowali albo dobrze bronił Biedak. Raz mało brakło a sam bym go pokonał, ale nawet wtedy był czujny Wink. Na szczęście w drugiej połowie zagraliśmy dużo lepiej w obronie a po 3 ładnych akcjach strzeliliśmy 3 bramki i o wynik mogliśmy być spokojni. Szkoda straconej bramki, zwłaszcza, że Biedak bronił naprawdę dobrze, a gol padł po indywidualnym błędzie w wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Ważne, że są 3 punkty, ale martwi kontuzja Adama Zacłony, przede wszystkim dlatego, że kadra trochę się przerzedziła w porównaniu do jesieni. Trzeba wziąć też poprawkę na to, że od czasu do czasu Spurna, Kopeć i Kozieł będą pewnie zabierani na mecze A klasy. Wtedy nasza sytuacja kadrowa będzie nie do pozazdroszczenia. Mamy nadzieję, że Ziaja się w końcu obudzi i zacznie przychodzić, Jakub też mógłby zacząć trenować, ale nie wiem czy da się go jeszcze przekonać :/.